Mieszkanie Wrocław Psie Pole do sprzedaży w cenie 530 000 zł

Mieszkanie, 5 pokoi, Wrocław Psie Pole na sprzedaż. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Psie Pole znajduje się na I piętrze budynku z 1979 roku i wycenione zostało na 6 325 złotych za mkw. Duża zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole jest również jego funkcjonalny metraż 83,8 m2, prestiżowa lokalizacja w willowej dzielnicy oraz gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną ekspozycję okien na północ – wschód – zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole przygotowane do zamieszkania przez nowych mieszkańców.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 4 sypialnie
– łazienka
– wc
– kuchnia
– przedpokój
– balkon.
Do mieszkania do sprzedaży Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole niezwykle ciepłe i słoneczne. Cena mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole obejmuje wyposażenie kuchni i częściowo resztę pokoi.

Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu rozwiniętej infrastruktury – mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole znajduje się nieopodal szkoły, przedszkola, marketów, sklepów, centrum handlowego etc. To również znakomitą lokalizacja dla amatorów aktywnego wypoczynki. Przyszli domownicy tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole będą mogli uprawiać sport na licznych ścieżkach rowerowych, terenach nad rzeką Odrą oraz w parkach.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Zapraszam do kontaktu i na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3355)

Kontakt:
e-mail: j.kosz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...