Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na wynajem w cenie 2 900 zł/miesięcznie

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Stare Miasto do wynajęcia. Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Stare Miasto należą: dogodna lokalizacja oraz dobry standard wykończenia. Nie można zapomnieć o funkcjonalnej powierzchni 43 mkw. oraz atrakcyjnej cenie. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto znajduje się na pierwszym piętrze w budynku o siedmiu kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi to kolejna z długiej listy jego zalet. Budynek oddany do użytku w 2018 roku. Rynek wtórny. Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Stare Miasto świetnie nadaje się dla pary, osoby pracującej lub dla firm. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje opcja wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 300 zł/m-c). Mocnym atutem oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Stare Miasto jest jego elitarna lokalizacja blisko Rynku, wielu ośrodków kultury, sztuki. teatrów, kin, galerii, muzeów, restauracji, sklepów, punktów handlowo-usługowych etc. Z dachu rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na wrocławską Starówkę.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Stare Miasto dotychczas niewynajmowane i bardzo bezpieczne (dba o to całodobowa ochrona oraz recepcja). Wnętrze mieszkania do wynajęcia Wrocław Stare Miasto zaaranżowane w nowoczesnym designie dla najbardziej wymagających klientów. Wnętrze mieszkania Wrocław na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + hol + aneks kuchenny + łazienka z wc + sypialnia. Zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Stare Miasto.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-641)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...