Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 649 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Stare Miasto sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 9 298 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto to 69,8 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na IV piętrze. Reprezentacyjna kamienica o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + hol + komunikacja + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Sprzyja temu prestiżowa i atrakcyjna lokalizacja zaledwie 150 metrów od płyty wrocławskiego Rynku.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto ogrzewane jest centralnie z sieci miejskiej. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16071)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
tel. +48 502 266 024
tel. +48 +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...