Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) na sprzedaż w cenie 409 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice, Oława), na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) liczy 47,1 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 409 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 7 684 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 1981 roku. Kolejne atuty mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) to na pewno II piętro. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Budynek o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) zachwyca designerskim wnętrzem utrzymanym zgodnie z najnowszymi trendami. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław (okolice) prezentuje się następująco: przedpokój + salon + loggia + kuchnia + łazienka z wc + sypialnia + tzw. „trójkąt” (sypialnia / garderoba). Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: supermarketów, sklepów, gabinetów lekarskich, punktów usługowych. Rodziny z małymi dziećmi docenią z pewnością pobliskie przedszkola, szkoły, place zabaw oraz tereny spacerowe wśród zieleni. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) przynależy komórka lokatorska. Na właścicieli aut czeka pobliski parking. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) gwarantuje swoim lokatorom komfort i bezpieczeństwo (domofon). Dla amatorów gadżetów XXI wieku przegotowano światłowód.

Przy konieczności finansowania zakupu luksusowego apartamentu kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-945)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...