Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 720 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Śródmieście do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 79,3 m2 oraz znakomitą lokalizacją. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław Śródmieście przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na południe – wschód – zachód. Kamienica o 3 kondygnacjach, I piętro. Mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście pochodzi z rynku wtórnego. Mocnym atutem jest okazyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 9 079 zł/m2.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Prestiżowa lokalizacja, słoneczne, duże i przestronne wnętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń to kolejne z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście. Wnętrze mieszkania na sprzedaż Wrocław Śródmieście składa się z następujących pokoi i pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka.
Do mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście przynależy małe mieszkanie z niezależnym wejściem w przyziemiu. Na rodziny posiadające samochód czeka miejsce parkingowe przed budynkiem. Niezwykle funkcjonalnym udogodnieniem jest dodatkowe pomieszczenie gospodarcze oraz przepiękny, choć niewielkich rozmiarów ogród.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Śródmieście adresowane do osób ceniących bliskość centrum, a jednocześnie lubiących korzystać z uroków natury. Nieopodal znajdziemy Park Szczytnicki, idealny na spacery wraz z dużym placem zabaw, słynną Halę Stulecia, tereny spacerowe, sportowo-rekreacyjne, basen oraz trasy rowerowe.

Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Śródmieście. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16189)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...