Mieszkanie Wrocław Śródmieście sprzedaż za 645 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Śródmieście sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław jest stosunkowo nowe i mieści się w budynku z 1970 roku. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to wygodne 61 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 10 574 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien na północ – południe. Konkurencyjna cena 645 tys. zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na parterze.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław imponuje elitarną lokalizacją w Śródmieściu, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Znajdziemy tu: restauracje, pocztę, bankomat, sklepy, punkty usługowe, wyższe uczelnie, aquapark, placówki bankowe, bary, kawiarnie, galerie handlowe, kina, ZOO. Blisko stąd również do Rynku. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zapewnia domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon) i wygody. Właściciele aut mają możliwość wykupienia garażu (odrębna nieruchomość). Do mieszkania do sprzedaży Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + kuchnia + salon + balkon + łazienka + sypialnia (obecnie dwa pokoje są połączone). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca ponadto ogromnym potencjałem inwestycyjnym.

Zapraszamy na prezentację i do kontaktu. Współpracując z WGN Wrocław ul. Sienkiewicza 34A działającym na terenie całej Polski przy tej ofercie nie płacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów a otrzymujesz z naszej strony pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami, a wesprzemy cię w uzyskaniu korzystnej cenie zakupu wybranej nieruchomości.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (100-35)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Inne w tej kategorii...