Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) do sprzedaży w cenie 420 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (9 036 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na I piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 2001 roku o 2 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 46,48 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 420 tysięcy złotych

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon) i komfortu. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) oczarowuje swoim wystylizowanym wnętrzem z następującym układem pomieszczeń:
– salon;
– sypiania;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) przynależy duża komórka lokatorska.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) perfekcyjnie nadaje się także pod zakup inwestycyjny. Sprzyja temu prestiżowa lokalizacja niemalże w samym sercu miasta. Spacerem do Rynku dojdziemy w 5 minut. Wokół niezbędna do codziennego życia infrastruktura: sklepy, banki, parki, lodziarnie, restauracje, punkty usługowe, siłownie, puby, restauracje oraz słynne Centrum Sztuki. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław (okolice) kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-987)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...