Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 664 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (9 618 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na parterze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 2018 roku o 4 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 69,04 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 664 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może przestronnym, komfortowym i znakomicie nasłonecznionym wnętrzem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– 3 sypialnie
– salon
– aneks kuchenny
– przedpokój
– pomieszczenie gospodarcze
– łazienka z wc
– taras.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. Dbają o to m.in. solidne, antywłamaniowe rolety plus wzmocnione szyby. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca również prestiżową lokalizacją na zamkniętym, cichym osiedlu. Wokół rozległe tereny zielone. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać ze znajdującej się w częściach wspólnych strefy fitness. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy natomiast przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne). Zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16268)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...