Mieszkanie Wrocław Popowice do sprzedaży w cenie 449 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Popowice do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet należy dopisać na pewno funkcjonalną powierzchnię 40,5 m2 oraz adekwatną do zastanego standardu cenę 449 tys. zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław jest przygotowane do wprowadzenia się nowych domowników. Nie można zapomnieć o atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy (11 086 zł/m2), a także usytuowaniu na wygodnym parterze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca już od przekroczenia progu funkcjonalnym i komfortowym wnętrzem:
– salon;
– sypialnia;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław gwarantuje swoim lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w lubianej dzielnicy. To doskonałe miejsce do zamieszkania dla rodzin, które oczekują ciszy, spokoju i bliskości terenów zielonych. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Do długiej listy zalet tego oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław należy zaliczyć również jego ogromny potencjał inwestycyjny. Zapraszamy do kontaktu mejlowego i na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-986)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...