Mieszkanie Wrocław (okolice, Kiełczów) do wynajęcia w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław (okolice, Kiełczów) do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) znajduje się na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku. Wygodny metraż 48,2 m2 i niedawny rok budowy 2019 z ciekawą ekspozycją okien na północny wschód to połączenie, które zainteresuje wielu wymagających klientów. Jeśli doliczymy do tego przystępną cenę 2,3 tys. zł/m-c oraz dobry standard oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław (okolice), to otrzymamy ciekawą i wyróżniającą się na lokalnym rynku nieruchomości propozycję z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim przestronnym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń. Znajdziemy tu:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnię;
– przedpokój;
– łazienkę;
– balkon widokowy.

Mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) zapewnia przyszłym lokatorom najwyższy poziom komfortu i wygody, za co odpowiada między innymi rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego. Do mieszkania na wynajem Wrocław (okolice) przynależy komórka lokatorska. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością miejsce postojowe przy budynku (w cenie). Majętne osoby posiadające więcej niż jeden samochód mają możliwość wynajęcia drugiego miejsca postojowego (dodatkowo płatne 200 zł/m-c).

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) imponuje ponadto malowniczą lokalizacją w zielonej okolicy. Nie brakuje tu jednak niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak: szkoły, przedszkola, sklepy, dyskonty popularnych marek. Co ważne – lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum miasta oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) dedykowane parom albo singlom. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław (okolice) obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław (okolice). Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław (okolice) zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice) oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15740)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...