Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Fabryczna na wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna to 59,4 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Fabryczna mieści się na drugim piętrze. 4-kondygnacyjny budynek z rynku wtórnego oddany został do użytku w 2011 roku. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna gotowe do zamieszkania. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,4 tys. zł.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław urzeka od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem oraz dobrej klasy użytymi materiałami wykończeniowymi. Nowi lokatorzy mają zagwarantowane bezpieczeństwo dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom wejściowym uznanego producenta. Kolejną zaletą jest z pewnością znakomita lokalizacja na terenie zamkniętego kompleksu, w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: szkół, przedszkoli, żłobka, obiektów sportowych, centrum rekreacji, centr handlowych, kościoła, banków itp. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością przynależne miejsce postojowe na podziemnym parkingu.

Wnętrze mieszkania Wrocław na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + kuchnia + salon + łazienka + balkon + 2 sypialnie. Zapraszamy na prezentację mieszkania na wynajem wynajmu Wrocław Fabryczna. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów art. 66. 1. Kodeksu Cywilnego. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane opisy nie zawierają niedoskonałości, dlatego też nie mogą być one podstawą do ewentualnych roszczeń. Dane dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław uzyskano na podstawie oświadczeń wynajmujących, w związku z czym zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym przed nabyciem. Pośredniczymy w oferowaniu kredytów np. hipotecznych itp.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-264)

Kontakt:
tel. +48 608 070 469

Inne w tej kategorii...