Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania to 54,76 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na parterze. Budynek o 4 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach: południowy wschód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało słynnym i popularnym wśród klientów programem: „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko właściciel.

Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław tworzą:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– garderoba
– łazienka
– balkon.
Wszystkie pomieszczenia i pokoje mieszkania na wynajem Wrocław kompletnie umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty AGD. Rodziny posiadające samochód z pewnością docenią wliczone w kwotę najmu miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się w otoczeniu rozległych terenów rekreacyjnych. Dogodny i szybki dojazd do centrum. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania na wynajem Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15390)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...