Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż w cenie 530 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna, na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław liczy 61,9 metra kwadratowego powierzchni i wycenione zostało na 530 tys. zł, co daje bardzo konkurencyjną rynkowo kwotę 8 562 zł/m2. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław mieści się w estetycznie wykończonym budynku z 1981 roku. Kolejny atut mieszkania do sprzedaży Wrocław to na pewno położone na VI piętrze. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się od razu do wprowadzenia się. Wieżowiec o 11 kondygnacjach z rynku wtórnego.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca w pierwszej kolejności zapierającymi dech w piersiach widokami na staw, a także atrakcyjną lokalizacją oraz ogromnym potencjałem. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław doskonale nadaje się bowiem nie tylko do zamieszkania przez właściciela, ale również jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie innym osobom albo/i odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław mieści się nieopodal wielu sklepów, szkół, przedszkoli, żłobków etc. Rodziny z małymi dziećmi oraz spacerowicze docenią pobliskie tereny spacerowe wzdłuż stawu oraz duży park. Lokalizacja jest znakomicie skomunikowana z centrum miasta. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław olśniewa swoim komfortowym, wygodnym, eleganckim wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– wc.
Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wraz z funkcjonalną komórką lokatorską na półpiętrze oraz pomieszczeniem piwnicznym. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium oraz komercyjnym.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16334)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl

Inne w tej kategorii...