Mieszkanie Wrocław Fabryczna sprzedaż za 399 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 433 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna to 62,02 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Fabryczna usytuowane jest na III piętrze. Wieżowiec z 1984 roku o 11 kondygnacjach z rynku wtórnego. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: kuchnia + salon + łazienka z wc + 2 sypialnie + korytarza + taras. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy pomieszczenie piwniczne oraz komórka lokatorska. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców są solidne, antywłamaniowe drzwi oraz domofon. W cenie mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna ujęto już kuchnię i łazienkę.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje się na terenie kameralnego osiedla z urokliwymi terenami zielonymi. Do Rynku dojazd zajmuje raptem 20 minut. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna z pełną własnością, księga wieczysta bez obciążeń. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy miejsce postojowe tuż pod blokiem. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław fabryczna dostępne od zaraz. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

(014-16038)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...