Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 379 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 213 zł. Powierzchnia mieszkania to 61 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław usytuowane jest na I piętrze. Budynek o 5 kondygnacjach. Mieszkanie Wrocław na sprzedaż objęte zostało słynnym programem „Sprzedaż bezpośrednia oferta 0%. Mieszkanie Wrocław do sprzedaży tylko z pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekspozycja okien na północ i południe.

Atrakcyjna lokalizacja znakomicie skomunikowana z pełną infrastrukturą (sklepy, lokale usługowe, szkoła, przedszkola, centrum handlowe) to pierwsza, duża zaleta tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Nieopodal znajdują się rozległe tereny rekreacyjne, jak np. Park Grabiszyński. Do mieszkania Wrocław na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– balkon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wykończone w dobrym standardzie (na podłodze parkiet, kafle, wymienione okna na PCV). Wszystkie media miejskie. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław do remontu. Mieszkanie Wrocław do sprzedaży to znakomita oferta również jako bezpieczna forma inwestycji i lokaty kapitału. Cena mieszkania Wrocław do sprzedaży podlega negocjacji. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław dostępne od zaraz. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania Wrocław. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3499)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 723 800 707
Tel. +48 71 337 84 14

Inne w tej kategorii...