Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 599 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki nadaje się od razu do zamieszkania. Wystawa okien w kierunku południowym. Rynek wtórny. Budynek wzniesiony w 2004 roku o 4 kondygnacjach. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 84 mkw., wysoki parter,  dwa poziomy oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy 7 131 zł, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to kolejne z długiej listy zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki zachwyca również swoimi przepięknym tarasem oraz balkonem. Warto w tym miejscu podkreślić, że do mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki przynależy komórka lokatorska oraz garaż (w cenie). Atrakcyjna lokalizacja w prestiżowej, zielonej okolicy, niedaleko Bielan Wrocławskich oraz autostrady A4. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na PIERWSZYM POZIOMIE znajdują się:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– wc
– przedpokój
– taras
na DRUGIM POZIOMIE znajdują się:
– 2 pokoje
– balkon
– łazienka z wc.
Kuchnia wyposażona w niezbędne sprzęty AGD, meble w zabudowie oraz wyspę, która sprzyja integrowaniu rodziny lub zaproszonych gości, a także umożliwia włączenie innych we wspólne gotowanie.

Zapraszam na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-675)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...