Mieszkanie Wrocław Kiełczów do wynajmu w cenie 2 200 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Kiełczów na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku z korzystną wystawą okien w kierunku północny zachód. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 2,2 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oddane zostało do użytkowania w 2019 roku. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 45,01 m2.

Mieszkanie na wynajem Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław oczarowuje swoją zieloną lokalizacją w modnej dzielnicy. Mieszkanie do wynajmu Wrocław olśniewa także gustownie zaaranżowanym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– przedpokój;
– łazienka;
– balkon.
Mieszkanie na wynajem Wrocław przepięknie urządzone i umeblowane. Dużym udogodnieniem jest tu obecność komórki lokatorskiej i miejsca postojowego przy budynku (w cenie). Majętni właściciele większej liczby aut mogą dokupić dodatkowe miejsce postojowe (200 zł/m-c).

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław imponuje również swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: szkół, sklepów, dyskontów znanych marek etc. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum. Mieszkanie na wynajem Wrocław adresowane do par bądź singli. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Polecam i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15790)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...