Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 3 800 zł/m-c

Mieszkanie , 4 pokoje, Wrocław Krzyki wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki to 87,5 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Krzyki zlokalizowane jest na V piętrze. Wieżowiec o 10 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunkach północ – południe. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel.

Prestiżowa lokalizacja, kompletne umeblowanie, klimatyzacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości materiały to najmocniejsze zalety tego mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki. Wnętrze niezwykle słoneczne, jasne i widne, co zawdzięcza dużym, przestronnym oknom. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– 3 sypialnie
– 2 łazienki z wc
– przedpokój
– widokowy balkon.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki posiada niezbędne sprzęty RTV i AGD. Osoby zmotoryzowane ucieszą aż dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, jak również komórka lokatorska. Atrakcyjna lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do centrów kultury, galerii handlowych, restauracji, centrów biznesowych, czy uczelni wyższych. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich najmujących jest całodobowa ochrona, monitoring oraz zamknięty charakter osiedla. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15482)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...