Mieszkanie Wrocław okolice wynajem za 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław okolice wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław okolice to 83 metry kwadratowe. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław okolice zlokalizowane jest na I piętrze. Budynek o 2 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie na wynajem Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Największe zalety oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław okolice to elitarna lokalizacja w ścisłym centrum, kompletne umeblowanie wnętrza, brak czynszu w opłatach. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– przedpokój
– 2 sypialnie
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– osobne wc.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław okolice znajduje się w otoczeniu wielu sklepów, placówek handlowo-usługowych, szkoły oraz rozległych terenów zielonych. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (045-1323)

Kontakt:
tel. +48 43 88 100 95
tel. +48 609 670 627

Inne w tej kategorii...