Mieszkanie Wrocław Fabryczna na sprzedaż

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Fabryczna należą: dogodna lokalizacja, dobrej jakości użyte materiały budowlane oraz ładny balkon. Nie można też zapomnieć o poszukiwanej na rynku powierzchni 50,4 mkw. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna znajduje się na II piętrze w budynku o 3 kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Budynek wybudowany został w 2019 roku. Rynek pierwotny. Mieszkanie Wrocław Fabryczna do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna znajduje się w zachodniej części miasta na terenie słynnej inwestycji deweloperskiej z 20 budynkami wielorodzinnymi. Blisko stąd do wielu sklepów, punktów usługowych, przychodni zdrowia, zespołu szkolno-przedszkolnego oraz – co ucieszy amatorów aktywnego wypoczynku – rozległych terenów zielonych. Dodatkowym atutem inwestycji jest dobre połączenie komunikacyjne oraz peryferyjne połączenie.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Fabryczna, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Fabryczna zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-25703)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...