Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 115 000 zł

Mieszkanie, 5 pokoi, Wrocław okolice sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice to 137 metrów kwadratowych. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław okolice usytuowane jest na parterze. Budynek o 1 kondygnacji z rynku wtórnego. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 839 zł. Ekspozycja okien w kierunkach: północ – południe. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław okolice z przynależnym ogrodem, co niewątpliwie podnosi jego atrakcyjność.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice składa się z 2 osobnych lokali, które można połączyć w całość:
LOKAL 1 (82 m2)
– 3 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
LOKAL 2 (55 m2)
– 3 pokoje
– przedpokój
– łazienka.

Lokal 1 jest odremontowany, natomiast lokal 2 nadaje się do remontu. Duża zaletą oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław okolice jest jego malownicza lokalizacja w cichej i spokojnej okolicy. Można oba lokale połączyć w jedno duże komfortowe mieszkanie, bądź przeznaczyć na osobne, niezależne mieszkania. Cena podlega indywidualnej negocjacji.

Mieszkanie na sprzedaż o ogromnym potencjale. Osoby zmotoryzowane docenią przynależny garaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Oferta godna polecenia. Zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław okolice i jego kupna. W razie wszelkich pytań (mieszkanie na sprzedaż Wrocław okolice, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkanie Wrocław okolice. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2816)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl
tel. +48 724 359 329

Inne w tej kategorii...