Mieszkanie Wrocław Krzyki wynajem za 1 800 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki przygotowane od razu do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki niezwykle słoneczne, jasne i widne, a na dodatek bardzo ciepłe. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki na co najmniej 12 miesięcy. Powierzchnia wynosi 47 metrów kwadratowych. Budynek o pięciu kondygnacjach oddany do użytku w latach 70-tych ubiegłego wieku. Wystawa okien na północ i południe.

Najmocniejsze atuty oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Krzyki to elitarna lokalizacja w okolicach najwyższego w Polsce mieszkalnego drapacza chmur, dobry standard wykończenia, dobrej jakości użyte materiały oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi, który obejmuje: przedpokój + salon + łazienkę + sypialnię + kuchnię.

Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Dodatkowo mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najemcy”. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15408)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...