Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 2 300 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi funkcjonalnym metrażem 51,8 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Ekspozycja okien na północny zachód. Budynek o 6 kondygnacjach, V piętro. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław zachwyca swoim komfortem, prestiżem i elegancją:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon widokowy.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem Wrocław są kompletnie umeblowane i wyposażone. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do wynajęcia Wrocław znajduje się w dobrym punkcie miasta z dogodną komunikacją do i z centrum. Nieopodal rozciągają się tereny rekreacyjne. Mieszkanie do wynajmu Wrocław znakomicie nadaje się dla pary albo singla. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15600)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...