Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 2 200 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania to 64,9 metra kwadratowego. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na parterze. Budynek o 4 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach południowy zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław przygotowane od razu do zamieszkania przez nowych najemców. Mieszkania do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura pokrywa tylko właściciel.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– przedpokój
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
– widokowy balkon.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław wyposażone jest w niezbędne sprzęty wyposażenia kuchni, jak i pozostałych pomieszczeń. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zainstalowany na osiedlu monitoring. Atrakcyjna lokalizacja z dogodną komunikacją do centrum. Wokół rozległe tereny rekreacyjne.

Rodziny posiadające samochód z pewnością ucieszy możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym pod budynkiem za dodatkową opłatą 150 zł/m-c. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Preferowany najem okazjonalny. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15406)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 665 313 096
Tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...