Mieszkanie Wrocław Stare Miasto sprzedaż za 298 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 045 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto to 49,3 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Stare Miasto usytuowane jest na VII piętrze. Wieżowiec z 1974 roku o 11 kondygnacjach. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Mieszanie na sprzedaż Wrocław Stare Miasto nadaje się do remontu. Mieszkanie Wrocław Stare Miasto do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław (okolice) objęte słynnym programem „0% prowizji do kupującego”, co oznacza, że całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko sprzedający.

Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój + loggia. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto przynależy pomieszczenie piwniczne o pow. ok. 3 metry kwadratowe. Dotychczasowy właściciel mieszkania Wrocław Stare Miasto dopuszcza opcję pozostawienia całego umeblowania na życzenie kupującego.

Prestiżowa lokalizacja przy centrum, nieopodal Odry, w pobliżu kompletnej infrastruktury, szkół, przedszkoli, kościoła, sklepów etc. to kolejna z zalet tego mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Stare Miasto zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Stare Miasto oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15969)

Kontakt:
e-mail: t.malek@wgn.pl
Tel. +48 661 030 707

Inne w tej kategorii...