Mieszkanie Wrocław (okolice, Oława) do wynajmu w cenie 1 600 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław (okolice, Oława) na wynajem. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, klimatem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Do tego warto dodać poszukiwany na rynku metraż 62,7 mkw., lokalizację na parterze oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Budynek liczy 5 kondygnacji. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice, Oława) przygotowane do wprowadzenia się nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– loggia
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Pokoje w mieszkaniu na wynajem Wrocław (okolice, Oława) przygotowane do wyposażenia w zależności od zapotrzebowania przyszłego najemcy. Do mieszkania do wynajęcia Wrocław (okolice, Oława) przynależy pomieszczenie piwniczne. Na osobną uwagę zasługuje atrakcyjna lokalizacja w pobliżu sklepów, szkoły, Dworca PKS i PKP. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-661)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...