Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 417 000 zł

Mieszkanie, 1 pokój, kawalerka, Wrocław Krzyki sprzedaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zachwyca już od pierwszej prezentacji nie tylko swoją atrakcyjną ceną 417 tys. zł czy położeniem na I piętrze, w 3-kondygnacyjnej kamienicy z ciekawą ekspozycją okien na południe, ale także komfortową powierzchnią 32,5 m2. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 12 831 zł/m2. Budynek z 1950 roku. Wnętrze mieszkania na sprzedaży Wrocław wykończone w dobrym standardzie, co pozwala nowym domownikom wprowadzić się tu niemal w każdej chwili. Rynek wtórny.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowym i estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: salon/sypialnia + kuchnia + przedpokój + łazienka z wc. Do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy funkcjonalna piwnica. W częściach wspólnych znajdziemy także pomieszczenie strychowe. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyposażone jest w liczne, nowoczesne rozwiązania, jak np. Internet, telewizja kablowa etc.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław zapewnia swoim lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to drugie dba m.in. ogrzewanie podłogowe. Gwarancją bezpieczeństwa z kolei jest domofon z szyfratorem oraz spokojni sąsiedzi. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław perfekcyjnie nadaje się dla młodej rodziny bądź pod wynajem inwestycyjny ze względu na bliskość jednej z wyższych uczelni. Wokół znajdziemy także wiele sklepów, punktów usługowych, gastronomicznych, pocztę, bankomat, placówki bankowe, restauracje, bary, kawiarnie.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław w opcji z pozostawieniem zastanego w nim umeblowania/wyposażenia (do uzgodnienia). Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do sprzedaży Wrocław. Współpracując z WGN Wrocław ul. Sienkiewicza 34A działającym na terenie całej Polski przy tej ofercie nie płacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów a otrzymujesz z naszej strony pełną obsługę w zakresie formalno-prawnym. Skontaktuj się z nami a wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej cenie zakupu wybranej przez Ciebie nieruchomości.

WGN Nieruchomości ul. Sienkiewicza 34A, Wrocław zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Wrocław Sienkiewicza 34a – biura nieruchomości działającego na terenie Dolnego Śląska. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. (100-23)

Kontakt:
e-mail: wroclaw03@wgn.pl

Inne w tej kategorii...