Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 580 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław Krzyki do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (9 020 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na IV piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 1973 roku o 5 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 64,3 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 580 tys. zł oraz korzystna ekspozycja na wschodnią i zachodnią stronę.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław poszczycić się może ciekawym rozkładem wnętrza obejmującym:
– balkon
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc.
Wnętrze oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław jest niezwykle słoneczne, widne, jasne i ciepłe. Osoby zmotoryzowane docenią liczne miejsca parkingowe przed blokiem (za szlabanem na pilota). Funkcjonalnym dodatkiem jest na pewno przynależna komórka lokatorska.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również jako świetna lokata kapitału w celach inwestycyjnych. Sprzyja temu doskonałą lokalizacja blisko centrum, wyższej uczelni, znanej galerii handlowej. Na wrocławski Rynek dojdziemy w 10 minut. W otoczeniu bogata infrastruktura: sklepy, obiekty sportowe, punkty usługowe, medyczne, szkoła, przedszkola i żłobki. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16296)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...