Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 665 000 zł

Mieszkanie, 4 pokoje, Wrocław sprzedaż. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki to 99,7 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na II piętrze. Budynek z 2017 roku o 4 kondygnacjach. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 670 zł. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, pośród zieleni na południu Wrocławia, nieopodal centrum, ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM PIERWSZY: hol wejściowy + salon + kuchnia + sypialnia + łazienka z wc + 2 balkony
POZIOM DRUGI: hol + 2 sypialnie + balkon.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław Krzyki są przestronne, z dużymi oknami i pięknym widokiem na panoramę miasta. Wnętrze oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław Krzyki urzeka również najwyższym standardem wykończenia oraz najlepszej jakości użytymi materiałami. Warto w tym miejscu do dodać, że do mieszkania na sprzedaż Wrocław przynależy miejsce postojowe w podziemnym parkingu (dodatkowo płatne 20 000 zł). Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16011)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 19
Tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...