Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajmu w cenie 3 400 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na II piętrze 4-kondygnacyjnego budynku. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku pierwotnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 3,4 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajmu Wrocław oddane zostało do użytkowania w 2022 roku. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 52 m2.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław oczarowuje już od pierwszej prezentacji swoim słonecznym, komfortowym i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia: loggia + pokój dzienny + aneks kuchenny + sypialnia + taras + łazienka + przedpokój. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią podziemny garaż. Do mieszkania do wynajęcia Wrocław przynależy komórka lokatorska.

Mieszkanie na wynajem Wrocław znajduje się w elitarnej lokalizacji na terenie słynnej inwestycji mieszkaniowej. Znajdziemy tu bogate zaplecze handlowo-usługowo-rekreacyjne: tereny zielone, parki, przedszkola, szkoły. Warto podkreślić, że lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do autostrady A4, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, a także centrum miasta.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław kompletnie nowe i dotychczas niewynajmowane. Mieszkanie na wynajem Wrocław zostanie dodatkowo wyposażone zgodnie z potrzebami najemcy. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam serdecznie i zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na www.wgn.pl.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3748)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...