Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 229 000 zł

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 26,12 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2009 roku. Ekspozycja okien w kierunkach północny – wschód. Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż objęta słynnym programem „Oferta bezpośrednia”, co oznacza, że wynagrodzenie dla biura opłacone jest tylko przez sprzedającego.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu Wrocław Krzyki do sprzedaży:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Wszystkie pomieszczenia oferowanego mieszkania Wrocław Krzyki do sprzedaży wykończone w niecodziennie wysokim standardzie z niezwykłą starannością i w bardzo eleganckim, minimalistycznym stylu. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się nowych domowników bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek nakładów finansowych. Kuchnia jest w pełni wyposażona. Wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Ogrzewanie centralne.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Krzyki z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym (2,13 m2). Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki znajduje się na terenie prestiżowego osiedla w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych, w otoczeniu terenów zielonych, gdzie można spędzać mile i aktywnie wolny czas. Nieopodal mieści się supermarket, apteka, centrum rekreacyjne z basenami i saunami, przedszkole i szkoła. Pełna własność. Księga wieczysta bez obciążeń. Tylko klienci gotówkowi. Cena mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki podlega indywidualnej negocjacji. Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15951)

Kontakt:
e-mail: j.klementowska@wgn.pl
Tel. +48 502 266 125
Tel. +48 71 337 84 20

Inne w tej kategorii...