Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż za 224 000 zł

1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 24,35 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 3-kondygnacyjnej, odremontowanej kamienicy. Ekspozycja okien w kierunku wschodnim. Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż z dużym pomieszczeniem piwnicznym (7,6 m2). Mieszkanie Wrocław Krzyki sprzedaż po generalnym remoncie. w trakcie prac remontowych wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną, a także zamontowane nowe okna plastikowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu Wrocław Krzyki na sprzedaż:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój

Wnętrze mieszkania Wrocław Krzyki sprzedaż kompletnie wyposażone (meble kuchenne pod wymiar z wbudowanym sprzętem AGD). Dodatkowo cena zawiera łóżko, fotel rozkładany w salonie, biurko, meblościankę, szafę wnękową. W łazience prysznic z funkcją hydromasażu. Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż ogrzewane gazowo. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż znajduje się w malowniczej okolicy, nieopodal parku Klecińskiego, co sprawia, że stanowi znakomita propozycję dla osób poszukujących ciszy w zgiełku wielkomiejskim.

Mieszkanie Wrocław Krzyki na sprzedaż jest obecnie wynajmowane i może od razu zarabiać przy obecnych bardzo dobrych najemcach. Przy konieczności finansowania zakupu mieszkania Wrocław Krzyki kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. (155-505)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl
Tel. +48 607 530 633

Inne w tej kategorii...