Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż za 580 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży mieści się w kamienicy. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław to wygodne 85 m2. Niezwykle atrakcyjnie kształtuje się na pewno cena za metr kwadratowy wynosząca 6 824 zł/m2. Warto podkreślić, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z ciekawą wystawą okien. Konkurencyjna cena 580 000 zł, pochodzenie z rynku wtórnego oraz zastany standard pozwalają nowym mieszkańcom na wprowadzenie się tu bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław usytuowane jest na IV piętrze.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca w pierwszej kolejności swoją prestiżową lokalizacją nieopodal wrocławskiego Rynku (2 km) i terenów zielonych. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław doskonale nadaje się dla rodziny lub jako inwestycja pod dochodowy wynajem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław:
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– loggia
– kuchnia
– łazienka
– korytarz.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego mieszkania na sprzedaż Wrocław, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz oferowanego do sprzedaży mieszkania Wrocław za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13191)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl

Inne w tej kategorii...