Mieszkanie Wrocław Centrum wynajem za 2 400 zł/m-c

1-pokojowe mieszkanie na wynajem we Wrocławiu o powierzchni 27 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Mieszkanie Wrocław wynajem przygotowane od razu do zamieszkania przez nowych najemców, świeżo po remoncie. Wnętrze mieszkania Wrocław na wynajem niezwykle funkcjonalne i komfortowe. Mocnym atutem mieszkania Wrocław wynajem jest jego znakomita lokalizacja w samym sercu studenckiej i biznesowej dzielnicy Wrocławia

Mieszkanie Wrocław na wynajem wykończone w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie przy użyciu najlepszej jakości materiałów. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
– salon
– aneks kuchenny
– antresola z częścią sypialnianą
– łazienka z wc
– przedpokój

Mieszkanie Wrocław na wynajem ogrzewane gazowo, centralnie. Mieszkanie Wrocław wynajem dedykowane dla studentów szukających komfortowych warunków do nauki lub dla osoby pracującej. Nieopodal mieszczą się znane centa handlowe, wyższe uczelnie, nowoczesny kompleks biurowy, wiele sklepów i restauracji oraz rozległe tereny rekreacyjne (parki, bulwary nadodrzańskie, plaża miejska, ścieżki spacerowe/rowerowe). Serdecznie zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania Wrocław na wynajem. (155-508)

Kontakt:
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...