Mieszkanie Wrocław Kuźniki sprzedaż za 329 000 zł

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu o powierzchni 58,6 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu doskonale nadaje się jako lokata kapitału i inwestycja pod wynajem.

Wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu w pełni rozkładowe i dwustronne:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Mieszkanie do sprzedaży we Wrocławiu wykończone przy pomocy dobrej jakości materiałów. Wszystkie media miejskie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Atrakcyjna lokalizacja na terenie zielonego osiedla z pełną infrastrukturą oraz znakomitym dojazdem do obwodnicy i centrum to kolejna z wielu zalet tego mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Cena mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu podlega indywidualnej negocjacji.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-998)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549

Inne w tej kategorii...