Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 3 600 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajmu. Mieszkanie na wynajem Wrocław mieści się na V piętrze 7-kondygnacyjnego budynku. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 3,6 tys. zł/m-c. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 68 m2.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław poszczycić się może prestiżową lokalizacją w najbardziej elitarnej, wrocławskiej dzielnicy Krzyki, w niedalekiej odległości od słynnego drapacza chmur. Wokół doskonała infrastruktura komunikacyjna, handlowa i gastronomiczna. Dodatkowym atutem jest bliskość lubianego przez wrocławian parku oraz terenów rekreacyjnych. Wnętrze oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław w pełni rozkładowe i umeblowane/wyposażone:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– korytarz;
– garderoba;
– balkon.

Mieszkanie na wynajem Wrocław po gruntownym odświeżeniu i remoncie łazienki. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1,5 ceny najmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław na co najmniej 12 miesięcy. Mieszkanie do wynajmu Wrocław w oparciu o przepisy najmu okazjonalnego. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15749)

Kontakt:
e-mail: najmy@wgn.pl

Inne w tej kategorii...