Mieszkanie Wrocław Krzyki na wynajem w cenie 2 200 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Krzyki mieści się na I piętrze w budynku. Ogromną zaletą mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki jest również jego wygodny metraż 53 mkw., bezpieczna lokalizacja w 4-kondygnacyjnym budynku a także gustowne wykończenie. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację, a także ekspozycję okien oraz konkurencyjną cenę. Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki przygotowane do zamieszkania przez nowych najmujących.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław kompletnie umeblowane i wyposażone. Duże wrażenie robi przepiękny balkon. Cena mieszkania do wynajmu Wrocław obejmuje opłatę za garaż. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Ekskluzywny apartament na wynajem ogrzewany z sieci miejskiej. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3302)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...