Mieszkanie Wrocław Śródmieście na wynajem w cenie 3 200 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Śródmieście do wynajęcia. Mieszkanie na wynajem Wrocław zlokalizowane jest w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Dużym atutem jest na pewno konkurencyjna rynkowo cena 3,2 tys. zł/m-c. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław mieści się na IV piętrze. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław o pow. 85 m2 gotowe do wprowadzenia się nowych lokatorów.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca swoim przestronnym, komfortowym wnętrzem o przemyślanym rozkładzie:
– salon;
– 2 sypialnie;
– balkon;
– loggia;
– kuchnia;
– łazienka;
– korytarz.

Mieszkanie na wynajem olśniewa atrakcyjną lokalizacją w estetycznej kamienicy blisko Rynku (spacerem 30 minut) oraz terenów zielonych przy wałach. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław dedykowane rodzinom lub jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie np. studentom (bliskość wyższej uczelni) ewentualnie odsprzedaży po jakimś czasie z dużym zyskiem. Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13847)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl

Inne w tej kategorii...