Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 1 600 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki na wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki to 37,8 metra kwadratowego. Oferowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Krzyki usytuowane jest na dziesiątym piętrze. Wieżowiec o jedenastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki przygotowane do wprowadzenia się nowych najemców.

Atrakcyjna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz wysokiej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego mieszkania do wynajęcia Wrocław. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Krzyki znakomicie nadaje się dla par. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Krzyki obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki jest całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD i RTV. Do mieszkania przynależy ponadto lokatorska komórka. Warto podkreślić jeszcze doskonałą lokalizację w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na pewno docenią bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych.

Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław tworzą: salon + przedpokój + sypialnia + łazienka + kuchnia. Mieszkanie do wynajmu Wrocław w ramach programu „Oferta bezpośrednia – 0% prowizji od najmującego”. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki tylko za pośrednictwem agentów WGN. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15468)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...