Mieszkanie Wrocław Fabryczna wynajem za 1 700 zł/m-c

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajęcia. 37,6 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna. Zaprezentowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Fabryczna znajduje się na drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego o sześciu kondygnacjach.

Dobre gatunkowo materiały wykończeniowe, atrakcyjna lokalizacja a także dobry standard wykończenia to najmocniejsze atuty mieszkania na wynajem Wrocław. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna doskonale nadaje się dla wymagających klientów, w szczególności dla par. Właściciel dopuszcza zamieszkanie z małym psem.

Kolejną zaletą oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna jest jego znakomita lokalizacja w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury oraz rozległych terenów zielonych. W sąsiedztwie znajduje się wiele szkół, sklepów, banków, ośrodek zdrowia, apteka, siłownia itp.

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
– przedpokój
– salon
– łazienka
– kuchnia
– sypialnia.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław Fabryczna są wyposażone w niezbędne sprzęty. Osoby zmotoryzowane z pewnością zainteresuje miejsce parkingowe pod blokiem. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna w ramach znanego programu „0% prowizji od najmującego”. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł (do negocjacji). Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15470)

Kontakt:
e-mail: p.zacharek@wgn.pl
tel. +48 71 337 84 19
tel. +48 609 130 707

Inne w tej kategorii...