Mieszkanie Wrocław (okolice) do wynajęcia w cenie 1 200 zł/miesięcznie

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław (okolice) do wynajmu. Dobry standard oraz znakomita lokalizacja to kolejne atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław (okolice). Do długiej listy zalet warto dodać funkcjonalny metraż 36 mkw., III piętro oraz przemyślany rozkład pomieszczeń. Budynek o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien na południowy wschód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław (okolice) nadaje się od razu do zamieszkania.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław (okolice) zapewnia swoim najemcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczy się nowoczesny monitoring, natomiast komfort zapewnia m.in. rozprowadzona klimatyzacja. Przyszli najemcy będą mogli również korzystać z komórki lokatorskiej znajdującej się w piwnicy oraz licznych miejsc parkingowych pod budynkiem.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie na wynajem Wrocław (okolice) mieści się w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury (sklepów, terenów spacerowych). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław (okolice) obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1,7 tys. zł. Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: sypialnia + balkon + salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-622)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...