Mieszkanie Wrocław (okolice) na sprzedaż w cenie 115 000 zł

Mieszkanie, pięć pokoi, Wrocław (okolice) do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz przyzwoitej jakości materiały wykończeniowe. Nie można zapomnieć o imponującej powierzchni 137 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę zaledwie 839 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) znajduje się na parterze w budynku o jednej kondygnacji. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy jego zalet. Rynek wtórny. Wystawa okien na północ i południe. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław (okolice) gotowe do przyjęcia nowych domowników.

Mocnym atutem oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław jest przynależny, przepiękny ogród. Mieszkanie do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem. Dla rodzin posiadających samochód przewidziano garaż. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław okolice tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław okolice tworzą dwa lokale, które można połączyć w całość:
w LOKALU NUMER JEDEN znajdziemy: 3 pokoje + przedpokój + kuchnia + łazienka
w LOKALU NUMER DWA znajdziemy: 3 pokoje + łazienka + przedpokój.
Lokal 1 jest odremontowany, natomiast lokal 2 nadaje się do remontu.

Długa listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolice) zamyka doskonałą lokalizacja w bezpiecznej, spokojnej  i cichej okolicy. Cena do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Oferta godna polecenia. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice. W razie wszelkich pytań (mieszkanie do sprzedaży Wrocław okolice, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania Wrocław okolice.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-2816)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl
tel. +48 724 359 329

Inne w tej kategorii...