Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 1 200 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 1 pokój, studio, kawalerka, Wrocław Krzyki do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja z  dostępem do terenów rekreacyjnych to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny jak na kawalerkę metraż 29,34 mkw., usytuowanie na pierwszym piętrze oraz wygodny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek wybudowany w 2019 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku wschodnim. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Krzyki nadaje się od razu do zamieszkania. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł.

Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki kompletnie umeblowane i zadbane. Komfort użytkowania podwyższa rozprowadzona klimatyzacja. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław: salon + balkon + aneks kuchenny + hol + łazienka. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15510)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...