Mieszkanie Wrocław Leśnica do wynajęcia w cenie 4 000 zł/m-c

Mieszkanie, sześć pokoje, Wrocław Leśnica na wynajem. 130 metrów kwadratowych wynosi powierzchnia tego mieszkania do wynajmu Wrocław Leśnica. Zaprezentowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Leśnica znajduje się na parterze. Budynek z rynku wtórnego liczący dwie kondygnacji.

Mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Leśnica znajduje się w znakomitej lokalizacji, w cichej, przyjaznej spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. na wyciągnięcie ręki rozległe tereny zielone, parki etc. Warto w tym miejscu podkreślić, że przyszli najmujący będą mieli zagwarantowane i nieskrepowane prawo do wyłącznego korzystania z ogrodu oraz garażu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
POZIOM I:
– komunikacja
– salon
– wiatrołap
– kuchnia
– łazienka z toaletą
– jadalnia
– pokój/garderoba
POZIOM II:
– komunikacja
– łazienka z toaletą
– 3 sypialnie
W sumie do oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Leśnica przynależą trzy balkony.

W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Lesnica obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Leśnica zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław Leśnica oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15449)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 502 266 024
Tel. +48 71 337 84 21

Inne w tej kategorii...