Mieszkanie Wrocław Psie Pole do wynajmu w cenie 3 500 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Psie Pole na wynajem. Mieszkanie do wynajmu Wrocław mieści się na IV piętrze 5-kondygnacyjnej kamienicy. Warto zaznaczyć, że budynek pochodzi z rynku wtórnego, a samo mieszkanie na wynajem Wrocław nadaje się od zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych wydatków. Dużym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław jest jego cena 3,5 tys. zł/m-c. Metraż oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław to wygodne 85 m2.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją blisko Rynku (30 minut spacerem). Blisko stąd na wały i nad Odrę. W okolicy znajdziemy również rozległe tereny zielone. Mieszkanie na wynajem Wrocław dedykowane rodzinom lub jako inwestycja pod wynajem dla studentów (nieopodal wyższa uczelnia). Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław:
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– loggia
– kuchnia
– łazienka
– korytarz.

Zapraszamy na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13492)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl

Inne w tej kategorii...