Mieszkanie Wrocław Krzyki do wynajęcia w cenie 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Krzyki do wynajęcia. Mieszkanie do wynajmu zachwyca swoimi dużym metrażem 67 m2, znakomitą lokalizacją oraz przystępną ceną. Warto zaznaczyć, że mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki przygotowane jest do zamieszkania przez nowych najmujących i poszczycić się może dobrym standardem wykończenia. Budynek o 7 kondygnacjach, V piętro. Mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki pochodzi z rynku wtórnego.

Prestiżowa lokalizacja przy jednej z najważniejszych ulic w mieście, pełny rozkład pokoi oraz kompletne wyposażenie wszystkich pomieszczeń w to kolejne zalety tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki. rozkład pokoi w tym mieszkaniu do wynajmu Wrocław Krzyki prezentuje się następująco:
– kuchnia
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– garderoba
– łazienka
– przedpokój.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Krzyki znajduje się w pobliżu licznych sklepów, punktów usługowych, parku etc. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Krzyki.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajmu Wrocław Krzyki zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na wynajem Wrocław Krzyki oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15618)

Kontakt:
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...