Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w cenie 310 095 zł

Mieszkanie, dwa pokoje, Wrocław Krzyki na sprzedaż. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Krzyki urzeka od pierwszego wejrzenia swoim wnętrzem, dobrym standardem, a także ciekawą lokalizacją. Rynek pierwotny. Do tego warto dodać funkcjonalny przy dwóch pokojach metraż 45,94 mkw., II piętro oraz wygodny rozkład pomieszczeń. Cena w przeliczeniu za metr kwadratowy to 6 750 zł. Budynek w standardzie deweloperskim.

Rodziny posiadające samochód na pewno docenią wiele opcji zakupu miejsc parkingowych. Do wyboru jest pojedyncze miejsce postojowe w garażu na poziomie -1 za 22 tys. zł, podwójne miejsce postojowe w garażu na poziomie -1 za 29 tys. zł oraz naziemne miejsce postojowe na poziomie 0 w cenie 12 tys. zł.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław: salon + przedpokój + sypialnia + łazienka + kuchnia. Mieszkanie Wrocław Krzyki do sprzedaży w ramach znanego i lubianego przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Niestandardowa wysokość pomieszczeń wynosi w zależności od kondygnacji od 2,5 do 2,6 m wysokości. Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon
– sypialnia
– balkon
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój.

Malownicza lokalizacja w otoczeniu nowoczesnej inwestycji, licznych sklepów, punktów usługowych, szkół oraz rozległych terenów zielonych to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Krzyki. Pomagamy w negocjacji warunków zakupu tego mieszkania Wrocław Krzyki, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego na jego zakup. Przy transakcji zakupu mieszkania Wrocław Krzyki zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-11079)

Kontakt:
e-mail: rynekpierwotny@wgn.pl

Inne w tej kategorii...