Mieszkanie Wrocław Stare Miasto na sprzedaż w cenie 1 947 971 zł

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Stare Miasto do sprzedaży. Do najmocniejszy zalet oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Stare Miasto należą: dogodna lokalizacja, dobry standard wykończenia oraz nowoczesny design. Nie można zapomnieć o olbrzymiej powierzchni 193,98 mkw., co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje kwotę 10 042 złotych. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto znajduje się na piątym piętrze w budynku o siedmiu kondygnacjach. Funkcjonalny rozkład to kolejna z długiej listy zalet. Budynek wybudowany został w 2015 roku. Rynek pierwotny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Stare Miasto w standardzie deweloperskim.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław położone jest na terenie prestiżowej inwestycji, w ekskluzywnym apartamentowcu. Po jego południowej stronie, za Odrą, leży historyczne Stare Miasto. Z kolei na północ rozciągają pierzeje kamienic XIX-wiecznego Nadodrza. Warto zaznaczyć, że mieszkanie do sprzedaży Wrocław objęte zostało słynnym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Pomagamy w negocjacji warunków zakupu mieszkania Wrocław Stare Miasto, jak i w pozyskaniu kredytu hipotecznego. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu lokalu. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (044-524)

Kontakt:
tel. +48 71 337 84 17

Inne w tej kategorii...