Mieszkanie Wrocław Psie Pole sprzedaż za 375 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Psie Pole sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 6 688 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole to 56,07 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław Psie Pole usytuowane jest na II piętrze. Budynek z 2016 roku o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole przygotowane do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole objęte słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Najmocniejsze zalety oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Psie Pole to na pewno eleganckie wnętrze wykończone w wysokim standardzie, dobrej jakości użyte materiały oraz lokalizacja na terenie słynnej inwestycji deweloperskiej w otoczeniu terenów zielonych oraz terenów spacerowych przy Odrze. W sąsiedztwie pętla tramwajowa i autobusowa.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Psie Pole składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– balkon
– łazienka
przedpokój

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Psie Pole adresowane do najbardziej wymagających klientów. Rodziny posiadają samochód mogą dokupić pomieszczenie gospodarcze (16,12 m2) za 5 000 zł oraz stanowisko garażowe za 18 000 zł. Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole.

Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław Psie Pole zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław Psie Pole oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16029)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 665 165 995
Tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...