Mieszkanie Wrocław (okolice) sprzedaż za 209 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław okolice sprzedaż. Mieszkanie w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy – 4 409 zł. Powierzchnia mieszkania na sprzedaż Wrocław okolice to 47,4 metra kwadratowego. Oferowane na sprzedaż mieszkanie Wrocław okolice usytuowane jest na wysokim parterze. Budynek z 1980 roku o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Ekspozycja okien w kierunkach: południe, wschód i zachód. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania.

Najmocniejsze zalety oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław (okolice) to znakomita lokalizacja w pobliżu szkoły, przedszkola, poczty, wielu sklepów, marketów, lokali usługowych, dobry standard wykończenia wnętrza oraz dobrej jakości użyte materiały wykończeniowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na sprzedaż Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– balkon.

Do mieszkania do sprzedaży Wrocław okolice przynależy pomieszczenie piwniczne. Pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do sprzedaży Wrocław okolice są przestronne i odświeżone (wyjątkiem kuchni). Do mieszkania na sprzedaż Wrocław (okolic) przynależy tzw trójkąt do wspólnego użytkowania z sąsiadem. Zachęcam do kontaktu. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-583)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...